| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) X13.10(H) Mm |
| View Area | 57.02(W) X15.10(H) Mm |
| Response Time | 10µs |
| Customization Options | Customizable |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Display Size | Customizable |
| Backlight Color | White |
| Operating Temperature | -30°C To 80°C |
| Operating Temperature | -30°C To +85°C |
|---|---|
| Connect | 4 Wires SPI Interface |
| Outline Size | 100.5(L) X 33.5(W) X 6.3(T) Mm |
| Display Mode | Passive Matrix |
| Driving Method | 1/64 Duty Cycle |
| Active Area | 66.52 (W) X33.24(H) |
|---|---|
| Backlight | LED Backlight (usually White Or Blue) |
| Interface | MCU |
| Screen Size | 80.0(W) X 54.0 (H) X 9.7(D) |
| Controller Ic | ST7567 |
| Brightness | 300 Cd/m² |
|---|---|
| Dimensions | 189x169x2.8 Mm |
| Viewing Direction | 6:00 |
| Connector | Metal Pin |
| Driving Condition | Static, 1/1 Duty, 4.7V |
| Name | Segmented LCD Display |
|---|---|
| Controller | ST7567 |
| LCD Viewing Area | 22.6(W)* 29.0(H) Mm |
| Module Size | 25.0(W)* 37.9(H)* 3.8(T) Mm |
| Drive Voltage | 3.7V |
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
|---|---|
| Connect | Pin, Zebra Or FPC |
| Va Size | 78*59/56mm*1.1T Or Custom |
| Backlight Type | LED |
| Technology | LCD |
| Type | FSTN Lcd Display |
|---|---|
| Working Supply | 3.5V |
| Connector | PIN |
| Backlight | White Led |
| Viewing Angle | 12 O ' Clock |
| Name | LCD Segment Display Module |
|---|---|
| Backgroundcolor | Black |
| View Angle Direction | 12 O'clock |
| Duty | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Storage Temp | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| Display Mode | FSTN Positive, Transmissive |
| Backlight Color | White |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Voltage | 3.3V |