| Screen Size | 3.9 Inches |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m² |
| Panel Type | IPS |
| Backlight Type | LED |
| Interface | RGB |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Compatibility | Windows, Mac, Linux |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Va Size | Customized |
| Pins Number | 50 Pins |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Optimum Resolution | 800*1280 |
| Input Voltage | 2.8~3.3V |
| View Direction | ALL |
| Commodity | 8 Inch Color Display |
| Name | 14 Segment LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | HT1621 |
| Viewing Angle | 120 Degrees |
| Working Voltage | 5.0V |
| Interface Type | Parallel |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Outline Size | 19.65(H)*36.76(V)*1.6(D)mm |
| Backlight Type | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Screen Size | 1.47inches |
| Outline Dimensions | 164.9 ( H ) * 100.0 ( W ) * 5.7 ( T ) Mm |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Operation Temperature | -20°C ~ +70°C |
| Resolution | 800*400 Pixels |
| Display Type | TFT |
| Panel Type | LCD |
|---|---|
| Brightness | 400 Cd/m² |
| Technology | LCD |
| Size | Customized |
| Backlight Technology | LED |
| Backlight Type | White LED |
|---|---|
| Dot Pitch ( W×H ) | 0.153 (H) X 0.153 (V) |
| Driver Ic | ST7789V Or ILI9341V |
| Size | 2.4inch |
| Module Size | 42.72 (W) X 60.26 (L) X 2.6 (T) |
| Display Size | 5 Inches |
|---|---|
| Brightness | 700 Cd/m² |
| Display Type | TFT LCD |
| Viewing Angle | All |
| Size | 5 Inch |
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
|---|---|
| Display Mode | Custom |
| Viewing Angle | Customizable |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |