| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| en boy oranı | 16:9 |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Pim numarası | 50 PIN |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Optimum Çözünürlük | 800*1280 |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Emtia | 8 inç renkli ekran |
| Adı | 14 segment LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü IC | HT1621 |
| Görme açısı | 120 derece |
| Çalışma voltajı | 5.0v |
| Arayüz türü | Paralel |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Anahat boyutu | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Ekran Boyutu | 1,47 inç |
| Anahat boyutları | 164.9 (h) * 100.0 (w) * 5.7 (t) mm |
|---|---|
| En boy oranı | 16: 9 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ~ +70 ° C |
| Çözünürlük | 800*400 piksel |
| Ekran tipi | TFT |
| Panel tipi | LCD |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Arka Işık Türü | Beyaz LED |
|---|---|
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,153 (Y) x 0,153 (D) |
| Sürücü ic | ST7789V veya ILI9341V |
| Boyut | 2,4 inç |
| Modül Boyutu | 42,72 (G) x 60,26 (U) x 2,6 (D) |
| Ekran boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüş Açısı | Tüm |
| BOYUT | 5 inç |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |