| İsim | LCD Segment Ekran Modülü |
|---|---|
| Arka plan rengi | Siyah |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Görev | 1/8 |
| VOP | 3V |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0v |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Arabirim | Konektör, LVD'ler, MIPI, RGB, 8-bit) |
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Ekran Kipi | VA, negatif |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| İsim | LCD 7 Segment Ekranı |
|---|---|
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Ekran Tipi | HTN negatif, aktarıcı |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ila 50 ℃ |
| Sürücü ic | AIP31621E |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| Görüntüleme açısı | saat 3 |
|---|---|
| VA boyutu | 50,5(G)* 88,5(Y) mm |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 160 CD/M2 |
| LED arka ışık | Beyaz, 2 adet |
|---|---|
| çözünürlük | 128x64 |
| Denetleyici | ST7033 |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ℃ ila 80 ℃ |
| Tepki süresi | 5 ms |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| Bağlayıcı tipi | PIN (Özelleştirilmiş) |
| VA boyutu | 105(G)* 51(Y) mm |
| Ekran modu | VA, negatif |
| Pim numarası | 19 iğne |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ekran tipi | VA LCD |
| Ön yargı | 1/3 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |