| Arayüz | 3 satırlı SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| LCD tipi | AMOLED, Normalde siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 250 nit |
| Ekran boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüş Açısı | Tüm |
| BOYUT | 5 inç |
| LCM arayüzü | RGB 8 bit arayüz |
|---|---|
| LCD tipi | Normalde Siyah |
| Dokunma IC | ST1624I |
| Piksel sayısı | 400 × 400 piksel |
| Emtia | 1.6 inç yuvarlak TFT LCD ekranı |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Çözünürlük | 800*800 |
| AA Boyutu | Φ87,6 mm |
| Görüş açısı | tüm saat |
| Panel Tipi | IPS |
| Ekran modu | Normalde Siyah |
|---|---|
| Görüntülemek | TFT Yuvarlak LCD Ekranı |
| Liman | SHENZHEN |
| Panel tipi | IPS |
| Anahtar kelime | Yuvarlak Şekil |
| BOYUTLU ÇİZELGE | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
|---|---|
| Görüntülemek | Yuvarlak TFT LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran türü | TFT |
| Yüzey lumiannce | 450/CD |
|---|---|
| LCD boyutu | 2,1 inç |
| Emtia | 1.3 inçlik TFT LCD ekranı |
| LCD çözünürlüğü | 480x480 nokta |
| Anahat boyutu | 69,19-71,74*2,45 mm |
| LCD çözünürlüğü | 544*506 nokta |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Görüntüleme yönü | tüm saat |
| Panel Boyutu | 3,6 inç (diyagonal) |
| Anahat boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| görüş alanı | Φ101.52mm |
|---|---|
| LCD Tipi | TFT LCD |
| LCM arayüzü | MIPI 4 ŞERİT BIT Arayüzü |
| Modül anahat boyutu | 105.6*109.87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Dokunma türü | RTP/CTP ile/olmadan |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | 14pin Socket FPC |
| Tip | IPS |