| Arayüz | 3 satırlı SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Yönü Görüntüle | Özgür |
| LCD tipi | AMOLED, Normalde siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Yüzey Parlaklığı | 250 nit |
| Arayüz | 4 Satır SPI |
|---|---|
| Sürücü lC | ILI9488 |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Renkleri Görüntüle | 262k |
| LCM arayüzü | RGB 8 bit arayüz |
|---|---|
| LCD tipi | Normalde Siyah |
| Dokunma IC | ST1624I |
| Piksel sayısı | 400 × 400 piksel |
| Emtia | 1.6 inç yuvarlak TFT LCD ekranı |
| Adı | TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Panel Türü | LCD |
| Ekran Kipi | Normal Siyah |
| Karar | Yüksek çözünürlük |
| LCD çözünürlüğü | 544*506 nokta |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Görüntüleme yönü | tüm saat |
| Panel Boyutu | 3,6 inç (diyagonal) |
| Anahat boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Görüntülemek | TSD Yuvarlak LCD Ekran |
|---|---|
| Renk | Normalde Siyah |
| Boyut | 2,48 inç |
| Renkler | 262K |
| Arka ışık türü | LED arka ışık |
| Emtia | 3.6 inçlik TFT LCD ekranı |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Arayüz Tanımı | RGB 24 bit |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Sürücü IC | ST72566 |
| isim | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Anahtar Kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC'si | ST7701S |