| İsim | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Polarzer Modu | transfektif |
| Ekran çözünürlüğü | 160x128 Pexels |
| Kontrast oranı | Modele bağlı olarak değişir |
| Görev | 1/128duty |
| İsim | 8x2 karakter LCD ekranı |
|---|---|
| Denetleyici | S6B0069 veya eşdeğeri |
| Ekran Rengi | Beyaz |
| Sürüş planı | 1/160 görev, 1/14 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Adı | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 160*160 Pexels |
| LCD Tipi | FSTN, Transflecitve/Pozitif, 1/160duty, 1/10bias |
| Görüntüle | oled |
| görüş alanı | 60.00 × 60.00mm |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| isim | Monokrom LCD ekran modülü |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| depolama sıcaklığı | -30-80'C |
| Nokta Boyutu | 0.55mm (L)*0.4mm (W) |
| görüş alanı | 76 (w)*26 (h) mm |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -30- 80 Degreee |
| Melek görünümü | Saat 6 |
| Nokta | 160*128 |
| Adı | 5V LCD ekran tek renkli |
|---|---|
| Arka Işık Rengi | Beyaz, 3.0V, 90mA |
| Voltaj | 3.3V |
| Nokta Boyutu | 0.32 × 0.32mm |
| Depolama sıcaklığı | -30~+80°C |
| Nokta | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| Denetleyici | SPLC780D1 VEYA EŞDEĞER |
| Renk | beyaz |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 70 ° |
| Bağlayıcı | FPC |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
|---|---|
| görüş alanı | 114.0 (w) ´ 64.0 (h) |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Denetleyici | T6963C veya Equ. |
| Arayüz türü | HDMI, VGA |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | Htn, pozitif, transflektif |
| İc | ST7565R |
| Renk | tek renkli |
| Görüntüleme yönü | Saat 12.00 |