| Adı | Küçük Lcd Ekran Modülü |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 128*64 |
| görüş alanı | 53.50 x 28.80mm |
| Ürün | 12864 LCM |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çözünürlük | 160*160 |
| Anahat Boyutu | 82,2(U) X 76,0(G) X 9(D) mm |
| Parlaklık | Özelleştirilmiş |
| Bağlamak | Metal Pim (Özelleştirilebilir) |
| Görünüm Boyutu | 50,0(U) X 40,0(G) X 4,1(D) mm |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/96 Görev Döngüsü, 1/10 Önyargı |
| Ekran çözünürlüğü | 160*95 |
| Arayüz | MPU (Özelleştirilebilir) |
| Va Boyutu | 47,0(U) X 30,0(G) mm |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Aktif alan | 30,57(G)* 22,76(Y) mm |
| Boyutlar | 35,65(G)* 32,50(Y)* 4,10(D) mm |
| Modül Boyutu | 211,1(Y) x 126,5(D) x (5,9)(D)mm |
| Arka ışık | Sarı yeşil led |
|---|---|
| Standart | ISO9001: 2008, ROHS |
| Güç kaynağı voltajı | 5V |
| Bakış açısı | Saat 6 |
| Sürüş Gerilimi | 5.0 V |
| Güç kaynağı voltajı | 3-5V |
|---|---|
| Polarizör tipi | transfektif |
| Panel boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | TN-LCD LCD Modülü |
| Görsel Boyut | 35.8x36.75mm/özelleştirilmiş |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Depolama sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Görüntüleme açısı | TN |
| LCD Modu | FSTN, Pozitif |
| Görüntüleme Boyutu | 53.50 x 28.80mm |