| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Polarizör | İletken |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 1000000 Adet/Yıl |
| Görev | 1/8 |
| Gerilim | 5.0V |
| Polarizör tipi | İletken |
| Adı | 14 segment LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü IC | HT1621 |
| Görme açısı | 120 derece |
| Çalışma voltajı | 5.0v |
| Arayüz türü | Paralel |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.0V |
| Ekran çözünürlüğü | 132*64 |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Ekran Tipi | bölüm |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü gerilimi | 3.3V |
| Sürüş Yöntemi | 1/6 Görev, 1/3 Önyargı |
| Ekran Tipi | bölüm |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |