| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| نام | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی | -10℃ تا 60℃ |
| رابط | پین کردن |
| نوع نور پس زمینه | LED های آبی |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| قطبش دهنده | منتقل کننده |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 1000000 PC / سال |
| وظیفه | 1/8 |
| ولتاژ | 5.0 ولت |
| نوع قطبش | منتقل کننده |
| نام | صفحه نمایش LCD 14 بخش |
|---|---|
| آی سی درایور | HT1621 |
| زاویه دید | 120 درجه |
| ولتاژ کاری | 5.0 ولت |
| نوع رابط | موازی |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ کاری | 3.0 ولت |
| وضوح صفحه نمایش | 132*64 |
| نور پس زمینه | لامپ های سفید |
| نوع نمایش | بخش |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| نام | صفحه نمایش ال سی دی سفارشی |
|---|---|
| ولتاژ محرک | 3.3 ولت |
| روش درایو | 1/6 وظیفه، 1/3 تعصب |
| نوع نمایش | بخش |
| گزینه های سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |