صفحه نمایش السیدی TFT با پنل IPS به اندازه 3.97 اینچ با رزولوشن بالا 480x800 پیکسل
| اندازه صفحه نمایش: | 3.9 اینچ |
|---|---|
| روشنایی: | 250 CD/m² |
| نوع پنل: | IPS |
| اندازه صفحه نمایش: | 3.9 اینچ |
|---|---|
| روشنایی: | 250 CD/m² |
| نوع پنل: | IPS |
| نام: | 3ماژول نمایش LCD TFT 5 اینچی |
|---|---|
| قطعنامه: | 320*480 |
| نور پس زمینه: | رهبری سفید |
| نام: | 4صفحه نمایش LCD TFT 3 اینچی |
|---|---|
| گارانتی: | 24 ماه |
| منطقه نمایش: | 68.04 (ح) x120.96 (v) میلی متر |
| نام: | LED Backlit TFT Display 7 اینچ |
|---|---|
| ولتاژ منطق: | 2.5V-3.3V |
| درخشندگی سطحی: | 450cd/m2 |
| View Angle Direction: | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type: | Transmissive |
| Backlight Type: | White LEDs |
| نام: | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی: | -10℃ تا 60℃ |
| دمای عملیاتی: | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| درخشندگی: | 300 (دقیقه)، 450 (نوع) |
| منطقه فعال: | 40*75 |
| نام: | نمایشگر LCD تقسیم شده |
|---|---|
| زاویه دید: | 178 درجه |
| شخصیت: | سفید |
| Display Type: | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology: | LED |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| نام: | صفحه نمایش صفحه نمایش LCD TFT 2.4 اینچ |
|---|---|
| سازگاری: | ویندوز، مک، لینوکس |
| رنگ الود: | sRGB 100% |
| منطقه فعال: | 95.04 (W) 53.856 × (V) میلی متر |
|---|---|
| عمر LED: | 50000 ساعت |
| روشنایی: | 250 نیت |
| نام: | صفحه نمایش 7 اینچی TFT LCD |
|---|---|
| در حال مشاهده: | ساعت 6 |
| نوع تامین کننده: | OEM/ODM |
| نام: | صفحه نمایش LCD 7 بخش |
|---|---|
| حالت نمایش: | مثبت |
| زاویه دید: | ساعت 9 |
| نام: | ماژول نمایش قطعه LCD |
|---|---|
| رنگ پس زمینه: | مشکی |
| جهت زاویه را مشاهده کنید: | ساعت 12 |
| نام: | نمایشگر LCD تقسیم شده |
|---|---|
| زاویه دید: | 178 درجه |
| شخصیت: | سفید |
| Name: | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Bias: | 1/3 |