| نام | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی | -10℃ تا 60℃ |
| رابط | پین کردن |
| نوع نور پس زمینه | LED های آبی |
| تامین کار | 3.3 ولت |
|---|---|
| نوع رابط | پین، 36 شماره |
| پشت پرده | نور پس زمینه آبی |
| زاویه مشاهده | ساعت 12 |
| دمای ذخیره سازی | -10 ~+60 ℃ |
| نوع نمایشگر | نمایشگر TN LCD |
|---|---|
| تکنولوژی | ال سی دی |
| اندازه وا | سفارشی |
| زاویه دید | ساعت 12 |
| قابلیت اتصال | پین، گورخر یا FPC |
| رنگ نمایش | سفید |
|---|---|
| نوع | نمایشگر VA LCD |
| جهت زاویه را مشاهده کنید | ساعت 12 |
| دمای عملیاتی | -20ºC-+70ºC |
| سفارشی | سفارشی |
| حمل و نقل | DHL\UPS\Fedex\EMS\HK پست... و غیره |
|---|---|
| رابط | رابط RGB 24 بیتی |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| نام | ماژول نمایشگر LCD |
| نمایش اندازه منطقه | 7 اینچ |
| نوع نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| سازگاری | ویندوز، مک، لینوکس |
| نسبت تصویر | 16:9 |
| اندازه وا | سفارشی |
| شماره پین ها | 50 پین |
| فناوری نمایش | ال سی دی |
|---|---|
| اتصال | سنجاق |
| اندازه طرح کلی | 50.80 x 30.48 |
| اندازه | سفارشی |
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| نوع نمایشگر | نمایشگر HTN LCD |
|---|---|
| منطقه مشاهده | 95mm ( L ) * 50mm ( W ) |
| محدوده دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| حالت نمایش | HTN منفی |
| رابط | سنجاق |
| نام | صفحه نمایش LCD 7 بخش |
|---|---|
| حالت نمایش | مثبت |
| زاویه دید | ساعت 9 |
| حالت محرک | 1/8 وظیفه، 1/4 تعصب |
| سفارشی | سفارشی |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |