| نام | ماژول نمایش قطعه LCD |
|---|---|
| رنگ پس زمینه | مشکی |
| جهت زاویه را مشاهده کنید | ساعت 12 |
| وظیفه | 1/8 |
| VOP | 3 ولت |
| نقاط تماس | 2 ~ 10 موجود است |
|---|---|
| گام صدا | 0.5 میلی متر |
| سطح سخت | ≥7 ساعت |
| شیشه های یخ زده | لیوان ایتو 1.1 میلی متر |
| بعد طرح کلی | 105.5*66.2*2.95mm |
| نوع نور پس زمینه | رهبری سفید |
|---|---|
| Dot Pitch (W×H) | 0.153 (H) x 0.153 (V) |
| راننده | ST7789V یا ILI9341V |
| اندازه | 2.4 اینچ |
| اندازه ماژول | 42.72 (W) × 60.26 (L) × 2.6 (T) |
| نوع رابط | SPI/I2C |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| قطعنامه | 128x64 پیکسل |
| سازگاری | Arduino ، Raspberry Pi و غیره |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| نوع نور پس زمینه | LED |
|---|---|
| منطقه فعال | 48.96×73.44 میلی متر |
| رابط | RGB/MCU اختیاری |
| درخشندگی | 300 CD/m2 |
| نوع LCD | TFT |
| روشنایی | 200 cd/m2 |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | رهبری منجر به |
| حالت نمایش | مشکی معمولی |
| اندازه | 7 اینچ |
| اتصال | RGB |
| ماتریس نقاط | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 |
| حالت نمایش | TFT، انتقال دهنده |
| Dot Pitch (W×H) | 0.1462*0.1462 |
| عمل | -20 ~ +70 |
| حالت TFT | TFT، انتقال دهنده |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
| نور پس زمینه | چهار رهبری سفید |
| مبدا | چین |
| منطقه فعال | 36.72mm×48.96mm |