| قطبش دهنده | منتقل کننده |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 1000000 PC / سال |
| وظیفه | 1/8 |
| ولتاژ | 5.0 ولت |
| نوع قطبش | منتقل کننده |
| نام | ماژول نمایش قطعه LCD |
|---|---|
| رنگ پس زمینه | مشکی |
| جهت زاویه را مشاهده کنید | ساعت 12 |
| وظیفه | 1/8 |
| VOP | 3 ولت |
| نام | صفحه نمایش LCD 7 بخش |
|---|---|
| حالت نمایش | مثبت |
| زاویه دید | ساعت 9 |
| حالت محرک | 1/8 وظیفه، 1/4 تعصب |
| سفارشی | سفارشی |
| نام | نمایشگر بخش LCD 7 |
|---|---|
| رنگ پس زمینه | سفید |
| نوع نمایشگر | HTN منفی، انتقال دهنده |
| دما | 0 تا 50 |
| راننده | AIP31621E |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| نام | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی | -10℃ تا 60℃ |
| رابط | پین کردن |
| نوع نور پس زمینه | LED های آبی |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |