| نام | نمایشگر LCD کوچک |
|---|---|
| نوع نمایشگر | TFT LCD |
| روشنایی | 300 CD/m2 |
| کلمات کلیدی | صفحه نمایش LCD 2.95 اینچی |
| آی سی درایور | ST7701S |
| زاویه دید | همه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| وضوح | 240*240 |
| عنصر رانندگی پیکسل | a-si tft |
| کلمات کلیدی | صفحه نمایش LCD 1.33 اینچی |
| آی سی درایور | ST7701S |
|---|---|
| نوع نمایشگر | به طور معمول سیاه |
| زاویه دید | همه |
| اندازه | 3.0 اینچ |
| صفحه لمسی | خیر |
| تکنولوژی | TFT |
|---|---|
| صفحه نمایش لمسی | CTP/RTP |
| اندازه AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| ترتیب پیکسل | نوار RGB |
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| نوع پنل | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.2025 میلی متر |
| نوع LCD | TFT |
| درخشندگی | 450 سی دی بر متر مربع |
| نوع LCD | به طور معمول سیاه |
| رنگ نمایش | 262 هزار |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| رابط Ln | 4W SPI / سفارشی |
| نسبت کنتراست | 800: 1 |
| نوع فناوری | a-Si |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رابط | RGB 24 بیتی |
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت |
| اندازه ماژول | 34.00 * 43.70 * 2.5 |
| راننده Lc | ST7262 |
| نور پس زمینه | LED نوع چراغ جانبی |
|---|---|
| نوع رابط | حصار |
| محرک | ST7789V |
| منطقه فعال LCD | 33.48*44.64 |
| دمای | -20 ~+70 |
| وضوح | سفارشی |
|---|---|
| محرک | ST7789V |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| نوع رابط | حصار |
| دمای ذخیره سازی | - 10 درجه سانتیگراد تا + 60 درجه سانتیگراد |
| منطقه فعال | 27.72 (ح)*27.72 (v) میلی متر |
|---|---|
| دمای | -20 ~+70 |
| تایپ کنید | ال سی دی |
| مشاهده جهت | همه |
| رنگ | تمام رنگ |