| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| نوع LCD | FSTN ((سیاه سفید) ، مثبت |
| اندازه نمایشگر | 128x64 پیکسل |
| VDD | 3.0 ولت |
| روشنایی | > 100 cd/m2 |
| نام | نمایشگر گرافیکی LCD |
|---|---|
| FPC | 12 پین |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| نام | ماژول نمایش ال سی دی کوچک |
|---|---|
| وضوح صفحه نمایش | 128*64 |
| منطقه مشاهده | 53.50 x 28.80mm |
| ماده | 12864 LCM |
| روش رانندگی | 1/64 وظیفه ، تعصب 1/9 |
| حالت نمایش | صفحه نمایش ال سی دی گرافیکی 128x64 |
|---|---|
| نقطه / وضوح | 128 × 64 نقطه |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| روش محرک | 1/65D 1/9B، VIcd = 9.8V، Vdd = 3.0V |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| اندازه صفحه نمایش | سفارشی |
|---|---|
| فناوری نمایش | ال سی دی |
| صفحه نمایش لمسی | سفارشی |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد 70 درجه سانتیگراد |
| حالت نمایش | منفی |
| نام | صفحه نمایش LCD تک رنگ |
|---|---|
| طرح رانندگی | ۱/۶۴ چرخه کار، ۱/۹ |
| نور پس زمینه | LED (سفید سبز) |
| درخشندگی | 250cd/m2 |
| روش درایو | 1/65DUTY 1/9 تعصب |
| فناوری تولید | سد |
|---|---|
| حالت اتصال | سد |
| کنتاکتور | FPC |
| دمای عملیاتی | 0 درجه سانتی گراد تا + 50 درجه سانتی گراد، -10 درجه سانتی گراد تا + 60 درجه سانتی گراد، -20 درجه سان |
| ولتاژ | 2.8 ولت، 3.0 ولت، 3.2 ولت، 3.6 ولت، 4.0 ولت، 4.5 ولت، 5.0 ولت |
| نوع رابط | SPI/I2C |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -20 تا 70 درجه سانتیگراد |
| قطعنامه | 128x64 پیکسل |
| سازگاری | Arduino ، Raspberry Pi و غیره |
| نوع پلاریزر | انتقالی |
| قابلیت اتصال | FPC |
|---|---|
| اندازه ناحیه V | 41 * 32.5 میلی متر یا سفارشی |
| منبع نور | LED سفید*6 |
| اندازه | 45.1*38.2mm*0.7mm یا سفارشی |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |