| نام | ماژول LCD بخش |
|---|---|
| وظیفه | 1/4 |
| دمای ذخیره سازی | -10 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| قطبش دهنده | منتقل کننده |
| نور پس زمینه | سفید |
| دم | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| حالت نمایش | FSTN مثبت ، انتقال دهنده |
| رنگ نور پس زمینه | سفید |
| بسته حمل و نقل | کارتن/پالت |
| ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت |
| منبع تغذیه | 3-5 ولت |
|---|---|
| نوع قطبش | متلاشی |
| اندازه تابلو | سفارشی |
| نوع صفحه | ماژول LCD TN-LCD |
| اندازه بصری | 35.8x36.75mm/سفارشی |
| نوع محصول | نمایشگر VA LCD |
|---|---|
| عمق رنگ | 16.7 میلیون رنگ (24 بیتی) |
| وصل کردن | پین، گورخر |
| درمان سطحی | پوشش ضد تابش نور |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
| رابط | HDMI، VGA |
|---|---|
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| نسبت ابعاد | 16:9 |
| روش رانندگی LCD | 1/65 وظیفه ، 1/9 تعصب ، 3.0 ولت |
| نوع نمایش | STN ، مثبت ، انتقال دهنده |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| نام | ماژول نمایش قطعه LCD |
|---|---|
| رنگ پس زمینه | مشکی |
| جهت زاویه را مشاهده کنید | ساعت 12 |
| وظیفه | 1/8 |
| VOP | 3 ولت |
| نام | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی | -10℃ تا 60℃ |
| رابط | پین کردن |
| نوع نور پس زمینه | LED های آبی |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |