| Naam | Segmentlcd module |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Polarisator | Overdraag |
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Opslagtemp | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Weergavemodus | Fstn positief, transmissief |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Transportpakket | Karton/pallet |
| Werkspanning | 3.3V |
| Voedingsspanning | 3-5v |
|---|---|
| Polarisatortype | transflectief |
| Paneelgrootte | aangepast |
| Paneeltype | TN-LCD LCD-module |
| Visuele grootte | 35.8x36.75mm/Aangepast |
| Producttype | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | 16,7 miljoen kleuren (24-bits) |
| Verbinden | Speld, Zebra |
| Oppervlaktebehandeling | Anti-glare coating |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| Naam | LCD-segmentdisplaymodule |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Zwart |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur |
| Plicht | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Naam | Zeven-segment LCD-displaymodule |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V-5V |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
| Connector | Pin |
| Type achtergrondverlichting | Blauwe LED's |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |