| naam | Kleine Lcd Vertoningsmodule |
|---|---|
| Display resolutie | 128*64 |
| Zichtgebied | 53.50 x 28.80 mm |
| Item | 12864 LCM |
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| oplossing | Aangepast |
|---|---|
| Drijfveer | ST7789V |
| Spanning | 3,0 V |
| interfacetype | SPI |
| Opslagtemperatuur | - 10 ° C tot + 60 ° C |
| naam | Kleine LCD Vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Trefwoorden | 2,95 inch lcd-scherm |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Interface | 3line RGB SPI + 18bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Vrij |
| LCD-type | Normaal zwarte AMOLED, |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Oppervlakte Luminancee | 250nits |
| Tegenlicht | LED-zijnlichttype |
|---|---|
| interfacetype | SPI |
| Drijfveer | ST7789V |
| LCD Actief gebied | 33.48*44.64 |
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| LED -nummer | 3les |
|---|---|
| voeding | 2,8 V |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bestuurder IC | ST7789T3 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Schermgrootte | 2.95 inch. |
| Rijden | ST7701S |
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS |