| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Va-maat | 109 (H) * 14 (B) mm |
| kleur | Rood, blauw of geel |
| Aandrijfparameter | 1/4 Plicht 1/3 Bias |
| Afmetingen | 110 (H) * 18 (B) * 1,1 mm (T) |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,88 inch |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Afmetingen | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Helderheid | 450 cd/m2 |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Kijkhoek | IPS Alle kijkhoeken |
| Touchscreen | aangepast |
| MAAT | 4 inch |
| Actief gebied | Aanpasbaar |
|---|---|
| Contrastverhouding | 500: 1 |
| Touchscreen | 4-draads resistief (optioneel/aanpasbaar) |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Maat | 2,4 inch |
| Kleuren | 262K |
| Display -technologie | LCD-scherm |
| producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| LCD -type | IPS |
| PINN -nummer | 12pins |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Maat | 1,33 duim |
| Maat | 1,28 inch |
|---|---|
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MCU/SPI/RGB |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Actief gebied | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interface | SPI |
| LCD-type | Tft |
| Oppervlakteluminantie | 1000 CD/M2 |
| Maat | 2,4 inch |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Bekijk richting | alle |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Bestuurder lC | ST7789V |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Trefwoorden | 2,8 Duim Kleine LCD Vertoning |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Interface | 3 DRAAD 4 DRAAD SPI MCU 8/9/16/18 BEETJE RGB 6/16/18BIT |