| Naam | De Vertoning van 4,3 Duimtft lcd |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| LCD-type | IPS |
| Interface | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Type | IPS TFT LCD -display |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Aantal pixels | 240 (H)×320(V) |
| Opslagtemperatuur | -30 tot 80 graden Celsius |
|---|---|
| Schets afmetingen | 42,72*60,26*2,30 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Weergavemodus | Tft |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Aanraakscherm | NEE |
| Het bekijken | Volledige weergave |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
| Kleurbereik | RGB 100% |
| Touchscreen | NEE |
|---|---|
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Stroomverbruik | 30W |
| Ingangsspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| interfacetype | RGB |
| Actief gebied | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50000 uur |
| Helderheid | 250 nits |
| product | 4.3 inch IPS TFT LCD display |
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Tipe leverancier | Vervaardiging |
| Vertoningseigenschappen | Anti-blink, flikkervrij, laag blauw licht |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| naam | 7 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Het bekijken | Om zes uur. |
| Tipe leverancier | OEM/ODM |
| Aanpassen | Ondersteuning |
| Zichtgebied | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| LCM-uitlegdimensie | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Achterlichttype | LED |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Achtergrondverlichting | 50k uur |
| Naam | 5 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50.000 u |
| Kleurbereik | 72% NTSC |
| Afbeeldingsgebied | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Achtergrondverlichting | 56LED's, 160mA, 21,5V |