| Connectoren | Pin, 40 nummers |
|---|---|
| LCD Polarisator | Overdraag |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Spanning | 4.5 V |
| Overzichtsdimensie | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Type connector | Pin (aangepast) |
| VA-maat | 105(B)* 51(H) mm |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Oplossing | aangepast |
|---|---|
| Achtergrond kleur | Wit |
| Overzichtsdimensie | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Spanning | 3.6 V |
| Connectiviteit | Pin, 40 nummers |
| Bestuurder IC | HT1623 |
|---|---|
| aspectverhouding | 16:9 |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 80 ℃ |
| Achterpolarisator | Overdraag |
| Stroomverbruik | 25 watt |
| Richting bekijken | 12 uur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| LCD -type | VA, negatief |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichting | Met of zonder |
| Operationele temp | -20℃-+70℃ |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Schuilplaats | 300 (min),450 (type) |
| Actief gebied | 40*75 |
| Type | VA |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| PINN -nummer | 19Pins |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Type weergave | VA LCD |
| Vooroordeel | 1/3 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |