| Συνδέσεις | PIN, 40 αριθμοί |
|---|---|
| Πολωτής LCD | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δυναμικό | 4,5 V |
| Διάσταση περιγράμματος | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Τύπος σύνδεσης | PIN (προσαρμοσμένο) |
| Μέγεθος VA | 105(Π)* 51(Υ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Ψήφισμα | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Περίγραμμα διάστασης | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Δυναμικό | 3.6 V |
| Συνδεσιμότης | PIN, 40 αριθμοί |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΗΤ1623 |
|---|---|
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 80 ℃ |
| Πίσω πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watts |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος LCD | ΒΑ, αρνητικό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οπίσθιος φωτισμός | Με ή χωρίς |
| Θερμοκρασία | -20℃-+70℃ |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 (λεπτο),450 (τύπος) |
| Ενεργή περιοχή | 40*75 |
| Τύπος | ΒΑ |
| ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Αριθμός καρφίτσες | 19Pins |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος εμφάνισης | VA LCD |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |