| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| όνομα | Μικρή ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 128*64 |
| Περιοχή θέασης | 53.50 x 28.80 χιλιοστά |
| Άρθρο | 12864 ΛΚΜ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως +70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 128 X 64 Pixels |
| γωνία θέασης | TN |
| Τρόπος LCD | FSTN, θετικό |
| Μέγεθος προβολής | 53.50 x 28.80 χιλιοστά |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| FPC | 12 Καρφίτσα |
| Δυναμικό | 3,0V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |
| όνομα | μονόχρωμα μοντέλο οθόνης LCD |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -30-80'C |
| Μέγεθος σημείων | 0.55mm(L) *0.4mm(W) |
| Χώρος προβολής | 76 ((W) * 26 ((H) mm |
| όνομα | 1602 Μονάδα οθόνης LCD |
|---|---|
| Φόρμα φωτογραφίας | JPG, PNG, BMP |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~+70 °C |
| Τύπος οθόνης | ΣΤΝ/ BLUE, αρνητικό, μεταδοτικό |