| όνομα | Εικονική οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ST7775R |
| Τύπος LCM | 40,3 ίντσες TFT+CTP+PCB-3 |
| γωνία θέασης | 12:00 |
| Τάση Λειτουργίας | 3.3V |
| Περιγράμμιση διαστάσεων | 50 χιλ. * 69,20 χιλ. * 2,3 χιλ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~ +80 |
| Μέγεθος οθόνης | 20,8 ίντσες. |
| Τύποι σημάτων | 4-καλώδιο αντιστάτης TP |
| Επιλογή Tp | με ανθεκτικό πάνελ αφής |
| Διασυνδέομαι | 24 bit rgb διασύνδεση |
|---|---|
| Οδηγός IC | OTA5180A |
| Μέγεθος LCD | 4.3inch |
| Χρώμα | 16M χρώματα |
| Ψήφισμα | 480X272 |
| Μέγεθος | 10" TFT |
|---|---|
| Οδηγός IC | Hx8282a+Hx8696a |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος διεπαφής | RGB |
| Πίσω φως | 39-Dies White LED Light |
| όνομα | tft χωρητική οθόνη αφής |
|---|---|
| Τόουθ | Κατανάλωση |
| Κατεύθυνση θέασης | 12:00 |
| Φωτισμός | 350 cd/m2 |
| Τύπος | Εικονική οθόνη LCD |
| Χρώμα οθόνης | 16.7 Μ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 13,3 ιντσών |
| Ενεργή περιοχή | 2930,76 x 165,24 (mm) |
| Λάμψη | 1000 CD/m² |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Διάσταση περίγραμμα LCM | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Πίσω φωτισμός | 50 χιλιάδες ώρες |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βέλτιστη ανάλυση | 800*1280 |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Εμπόρευμα | Έγχρωμη οθόνη 8 ιντσών |
| Όνομα | 3Ηθόνη LCD TFT.5 ιντσών |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Ανάλυση LCD | 544*506 κουκκίδες |
|---|---|
| Χρώμα | 16,7 εκ |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες |
| Μέγεθος πίνακα | 3,6 ίντσες (διαγώνιος) |
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |