| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| FPC | 16 Καρφίτσα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
| Διασύνδεση | Διεπαφή SPI 4 γραμμών |
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Driver Ic | AIP31108, AIP31107 |
|---|---|
| V Dd | 5v |
| Storage Temperature | -30°C to 80°C |
| Interface | MCU 8-bit Parallel |
| Type | Graphic |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V ((Τυπική τιμή) |
| Τσιπ ελεγκτή | ST7565R |
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Σύνδεσμος διεπαφής | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI διεπαφή |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής προβολής | 66.0 (w)* 32.7 (h) mm |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Αριθμός FPC | 26pin |
| Διασυνδέομαι | 8-bit Παράλληλος, SPI |
| Οθόνη αφής | Οχι |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ενεργή περιοχή | 30.57 (w)* 22.76 (h) mm |
| Διαστάσεις | 35.65 (w)* 32.50 (h)* 4.10 (t) mm |
| μέγεθος μονάδας | 211.1 (h) x 126.5 (v) x (5.9) (t) mm |
| Μέθοδος κίνησης | 1/64 καθήκον, 1/7 προκατάληψη |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Σύνδεσμος | Τύπος υποδοχής 10 ακίδων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 ° C έως 60 ° C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ° C έως 70 ° C |
| Μέγεθος περιγράμματος | 63.0 (w)* 42.5 (h)* 5.0 (t) mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.42inches |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος Va | 59 (w)* 32 (h) mm |
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |