| όνομα | 128X64 ενότητα ΒΑΡΑΙΝΩ LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN(Gray), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128X64 |
| Τάση | 3.3V |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | UC1701X |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30- 80 βαθμοί |
| Δείτε Άγγελος | 6 η ώρα |
| Σημείο | 160*128 |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50°C |
| Χρώμα οθόνης | Μαύρος |
| Σημείο | 128*128 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |
| Διασύνδεση | 8-bit Parallel |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| ψήφισμα | 128x64 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμούς Κελσίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60℃ |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| όνομα | Μονοχρωματική οθόνη LCD |
|---|---|
| Σχέδιο οδήγησης | 1/64 Δραστηριώδης κύκλος, 1/9 Προκατάληψη |
| Πίσω φωτισμός | LED (κίτρινο-πράσινο) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65απασχόληση 1/9 παρεκκλίσεις |
| Διασύνδεση | LVDS |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20+70 ℃ |
| Επαφές | Pin, zebra ή fpc |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικό ή αρνητικό |
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Μέγεθος | 2,4 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Ιατρικά, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip-On-Glass) |
| IC προγράμματος οδήγησης | S6B0724 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Διασύνδεση | Σειριακή/παράλληλη διεπαφή |
| Συνολικές Διαστάσεις | 58,70×38,50×4,50 (εξαιρείται το μήκος FPC) |
| IC | ST7567 |