| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Μέγεθος VA | 130(Π)* 80(Υ) mm |
|---|---|
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Συνδεσιμότης | COB+PIN, 35 αριθμοί |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Μικρές παραγγελίες | Δεκτός |
| Συνδετήρας | Πιν ή Ζέβρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 4,5 V |
| LED οπίσθιος | λευκό |
| Συνδέσεις | PIN, 40 αριθμοί |
|---|---|
| Πολωτής LCD | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δυναμικό | 4,5 V |
| Διάσταση περιγράμματος | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Ψήφισμα | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Περίγραμμα διάστασης | 113 (w)* 75 (h)* 2.8 (t) mm |
| Δυναμικό | 3.6 V |
| Συνδεσιμότης | PIN, 40 αριθμοί |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΗΤ1623 |
|---|---|
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 80 ℃ |
| Πίσω πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watts |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | COB+Ζέβρα |
| Θερμοκρασία | 0°C-+50°C |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Δασμός | 1/4 |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| LED | Λευκό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οπίσθιος φωτισμός | Με ή χωρίς |
| Θερμοκρασία | -20℃-+70℃ |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |