| Τύπος | Εμφάνιση LCD FSTN |
|---|---|
| Εργασιακή προμήθεια | 3,5V |
| Συνδετήρας | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος LCD | Οθόνη VN LCD |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα/12 η ώρα |
|---|---|
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φυλής | Pin, zebra ή fpc |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50℃ |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος οθόνης | προσαρμοσμένος |
| Σύνδεσμος | Pin, 34 αριθμοί |
| Μέγεθος VA | 76(Π)* 16(Υ) mm |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Μέγεθος μονάδας | 80(Β)* 22,5(Υ)* 2,0(Τ) mm |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Τύπος πίνακα | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βέλτιστη ανάλυση | 800*1280 |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Εμπόρευμα | Έγχρωμη οθόνη 8 ιντσών |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης | Τι θα συμβεί με το άτομο; |
| Προηγούμενο | Μαύρο Χρώμα Λευκό Led |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
|---|---|
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
| Μέγεθος Va | 78*59/56mm*1.1T ή Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος προβολής | 26.355x 25.33 mm |
| Τύπος προϊόντος | FSTN Θετικό |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |