| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 (λεπτο),450 (τύπος) |
| Ενεργή περιοχή | 40*75 |
| Τύπος | ΒΑ |
| ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα (24-bit) |
| Συνδέω | Καρφίτσα, Ζέβρα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντιφωτιστική επικάλυψη |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Αριθμός καρφίτσες | 19Pins |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος εμφάνισης | VA LCD |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος LCD | ΒΑ, αρνητικό |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Διασύνδεση | Συνδετήρας,LVDS,MIPI,RGB,8bit) |
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Τρόπος εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-+60℃ |
|---|---|
| Οδηγός Ic | HT1621 |
| όνομα | Οθόνη LCD 2 ψηφίων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 85 ℃ |
| Led | 3pcs Plug σε Led |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Αριθμός καρφίτσες | 14 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| μέγεθος ενότητας | 42,0(Π)* 47,6(Υ)* 2,1(Τ) χλστ |