| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Parlaklık | 300 (dak), 450 (Tip.) |
| Aktif alan | 40*75 |
| Tip | Va |
| yenileme hızı | 60 Hz |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Mod | VA, negatif ekran |
| Ürün Tipi | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Renk derinliği | 16,7 milyon renk (24 bit) |
| Bağlamak | Pim, Zebra |
| Yüzey işleme | Parlama önleyici kaplama |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Pim numarası | 19 iğne |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ekran tipi | VA LCD |
| Ön yargı | 1/3 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| LCD tipi | VA, olumsuz |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0v |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Arabirim | Konektör, LVD'ler, MIPI, RGB, 8-bit) |
| Arka plan rengi | Beyaz |
| Ekran Kipi | VA, negatif |
| Depolama Sıcaklığı | -10-+60°C |
|---|---|
| Sürücü IC Modeli | HT1621 |
| isim | 2 haneli LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 85 ℃ |
| Neden olmuş | 3pcs LED'i takın |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Pim numarası | 14PİN |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran modu | VA, negatif |
| modül boyutu | 42,0(G)* 47,6(Y)* 2,1(D) mm |