| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Çözünürlük | 320 x 240 piksel |
| Boyut | 3,5 inç |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Aktif alan | 48,96(Y)* 73,44(D) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3.0V |
| Ekran Tipi | FSTN, pozitif, transflektif |
| Görüntüleme yönü | Saat 6.00 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 9.2V |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Aktif alan | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Boyutlar | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| BOYUT | 1.06 inç |
| Yüzey Parlaklığı | 250 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Görüş Açısı | 12:00 |
| teknoloji | LCD |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| İsim | 3.5 inç TFT LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| Çözünürlük | 320*480 |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Arayüz | RGB ve MCU |
| Ekran Tipi | TFT |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Bağlantı | RGB |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün türü | TFT LCD ekran |
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Parlaklık | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Bağlantı | ZIF |
| Aktif alan | 137,47(G) x 77,23(Y) (mm) |
| çözünürlük | 1024x600 Piksel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Çalışma gerilimi | 3.3V |
|---|---|
| TFT Aktif Alanı | 95,04(G)*53,856(Y)mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Modül boyutu | 105.5 (w)*67.2 (h)*4.95 (t) mm |