| Genel Boyutlar | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Arayüz | RGB |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
| Bağlamak | Bağlama |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Çözünürlük | 800*800 |
| AA Boyutu | Φ87,6 mm |
| Görüş açısı | tüm saat |
| Panel Tipi | IPS |
| Yüzey Parlaklığı | 420 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Boyutlar | 57,14x96,85x1,95 mm |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arka ışık | 4 LED |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 300 CD/m2 (özelleştirilebilir) |
| Arayüz | SPI 4 hatları |
| Panel tipi | TFT |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 18 pim |
| Aktif alan | 48.60 ((W) x64.80 (H) (mm) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Anahat Boyutu | 54,0(G)x77,4(Y)x2,4(D)(mm) |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m² (tipik) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | 4 telli SPI |
| Görüntüleme yönü | 80° her yöne |
| Ekran Boyutu | 1,14 inç |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2 (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Pin numarası | 40PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Arayüz türleri | RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Bakış açıları | Tüm |
|---|---|
| TFT Arayüzü | MPU 8/16 bit |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Panel Boyutu | 2,2 inç (diyagonal) |
| Sürücü IC | Endüstriyel ILI2511 |
| Pin numarası | 24 pin |
|---|---|
| OEM / DOM | Özelleştirilebilir |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Genel Boyutlar | 55,26x84,69x3,35 mm |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |