| Polarizer Type | transflective |
|---|---|
| Backlight | Yellow Green LED |
| Panel Type | STN-LCD LCD module |
| Viewing Angle | 6 o'clock |
| Operating Voltage | 3.3V |
| VOP | 5V |
|---|---|
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Bağlayıcı | Cob+pim, 36 sayı |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| FPC | 15pin |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| LED numarası | 3les |
| LCD aktif alan | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
| Renk | Tam renk |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Boyutlar | 34,4*29 mm*2,2 ton |
| Boyut | 1,44 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Renkli gam | RGB |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Arabirim | HDMI, VGA |
|---|---|
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 3.0V |
| Ekran Tipi | STN, pozitif, transflektif |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | İletken |
| Ekran tipi | bölüm |