| BOYUT | 0.96 inç |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0.17925 mm |
| Görüş Açısı | 170° yatay, 160° dikey |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | 4 SPI |
| Ekran modu | 128x64 grafik lcd ekran |
|---|---|
| Noktalar / Çözünürlük | 128 × 64 Nokta |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Sürücü yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| Ekran modu | Normalde Siyah |
|---|---|
| Görüntülemek | TFT Yuvarlak LCD Ekranı |
| Liman | SHENZHEN |
| Panel tipi | IPS |
| Anahtar kelime | Yuvarlak Şekil |
| İsim | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Ekran Tipi | TFT |
| Çözünürlük | 480x800 nokta |
| Görüş Açısı | 178 derece |
| LCD tipi | FFSTN, Pozitif |
|---|---|
| Boyutlar | 93.0mm x 70.0mm x 12.0mm |
| Gerilim | 3.0V |
| Kontrast oranı | 1000: 1 |
| Bağlayıcı | 18 Pimli Konnektör FPC |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
|---|---|
| Bağlamak | PIN |
| Anahat Boyutu | 50,80x30,48 |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| arka ışık | LED Yan ışık tipi |
|---|---|
| Arayüz türü | SPI |
| Sürmek | ST7789V |
| LCD aktif alan | 33.48*44.64 |
| PERATION Sıcaklığı | -20 ~+70 |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |