| Adı | Küçük TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Panel Türü | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V2 |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| LED adet | 1 adet |
| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| LCM anahat boyutu | 46.00 (w) x40.80 (h) x2.50 (t) mm |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Arka ışık | 50 bin saat |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Küçük Siparişler | Kabul edildi |
| Bağlayıcı | Pim veya Zebra |
| Sürüş Durumu | 4,5 volt |
| LED arka ışık | beyaz |
| isim | 2,4 inç LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | SPI Arayüzü |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| isim | Yansıtıcı monokromatik FSTN LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
|---|---|
| isim | Dönüştürme LCD ekranı |
| Pin Sayısı | 32PIN |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Denetleyici | ST7567 |
| isim | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Anahtar Kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Ekran Tipi | HTN LCD Ekran |
|---|---|
| görüş alanı | 95mm (U) * 50mm (G) |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran modu | HTN negatif |
| Arayüz | PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| çözünürlük | 128x64 piksel |
| FPC numarası | 30pin |
| isim | 128x64 LCD ekranı |