| Adı | 7 inç TFT LCD ekran |
|---|---|
| Görüntüleme | saat 6 |
| Tedarikçi Türü | OEM/ODM |
| Özelleştir | Destek |
| görüş alanı | 154.08 (W) × 85.92 (h) mm |
| Modül boyutu | 50*69,2 mm*2,4 ton |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Ekran türü | TFT |
| teknoloji | LCD |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| İsim | 2.4 inç TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| Renkli gam | %100 sRGB |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Yanıt Süresi | 5 ms |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Bağlantı | RGB |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün türü | TFT LCD ekran |
| Çözünürlük | 320*240 piksel |
| Ekran Boyutu | 1,44 inç |
|---|---|
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Modül boyutu | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Aktif alan | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Renk | 262k |
| Anahat Boyutu | 85 mm (U) * 64 mm (G) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ekran türü | TFT |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Arayüz | RS232 / TTL |
| Piksel Aralığı | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,6 inç |
| Anahat Boyutu | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Aktif alan | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Boyut | 5.45inch |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Panel tipi | LCD |