| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| İsim | segment LCD modülü |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Depolama Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Polarizör | İletken |
| Arka ışık | Beyaz |
| İsim | 7 bölümlü LCD ekran |
|---|---|
| Ekran modu | Olumlu |
| Görüş açısı | saat 9 |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyutlar | 37 mm (U) * 17 mm (G) * 1,1 mm T |
| Besleme gerilimi | 3.0V |
| Ekran Tipi | Segment LCD |
| Bağlamak | PIN |
| Işık kaynağı | Beyaz / Kehribar / Mavi / Sarı |
|---|---|
| Boyut | 3.7 |
| Sürücü yöntemi | 1/4 Görev Döngüsü, 1/3 Önyargı |
| Ekran Modu | Negatif / VA isteğe bağlı |
| Bakış açıları | Tüm |
| Başvuru | Endüstriyel ekipman |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Bağlantı yolu | Zebra Şeridi |
| Arka ışık | Evet |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Görüntüleme açısı | saat 3 |
|---|---|
| VA boyutu | 50,5(G)* 88,5(Y) mm |
| Aktif alan | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 160 CD/M2 |
| Pim numarası | 19 iğne |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ekran tipi | VA LCD |
| Ön yargı | 1/3 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |