| Adı | IPS TFT LCD Ekran |
|---|---|
| LCM anahat boyutu | 46.00 (w) x40.80 (h) x2.50 (t) mm |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Arka ışık | 50 bin saat |
| Görüntüleme yönü | IPS Tüm Görme Açıları |
|---|---|
| Pim numarası | 25 iğne |
| Bağlamak | Lehimleme |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| LCD tipi | IPS |
| Aktif alan | 95.04 (W) × 53.856 (v) mm |
|---|---|
| LED ömrü | 50000 Saat |
| Parlaklık | 250 nit |
| Ürün | 4.3 İnç IPS TFT LCD Ekran |
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Güç tüketimi | 30W |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Arayüz türü | RGB |
| Arayüz | MCU 8//16 BİT RGB 16/18 BİT |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Tip | IPS TFT LCD ekran |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Piksel sayısı | 240 (Y)×320(D) |
| Çözünürlük | 480*800 piksel |
|---|---|
| Ürün türü | Ips TFT LCD Ekranı |
| Ekran türü | TFT |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Arayüz | MCU16bit |
| Yüzey Parlaklığı | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60Hz |
| Pim numarası | 30 pin |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Çözünürlük | 540x1080 piksel |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 (Özelleştirilebilir) |
| Pim numarası | 40 Pins |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Görüntüleme yönü | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Geniş Görüş) |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Pin numarası | 24 pin |
|---|---|
| OEM / DOM | Özelleştirilebilir |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Genel Boyutlar | 55,26x84,69x3,35 mm |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |