| Emtia | 3.6 inçlik TFT LCD ekranı |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Arayüz Tanımı | RGB 24 bit |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Sürücü IC | ST72566 |
| Parlaklık | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Bağlantı | ZIF |
| Aktif alan | 137,47(G) x 77,23(Y) (mm) |
| çözünürlük | 1024x600 Piksel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Pin numarası | 40 PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 500 Cd/m2 |
| Bağlamak | ZIF FPC 46mm |
| Ekran tipi | TFT |
| Genel Boyutlar | 36,67(Y) X 88,45(D) X 1,61(D) mm |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 3,51 inç |
| Görüş Açısı | IPS tam görüş açısı (80/80/80/80) |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Aktif alan | 36,72×48,96 mm |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 CD/M2 |
| Boyut | 2,4 inç |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Optimum Çözünürlük | 800*1280 |
| Giriş voltajı | 2.8 ~ 3.3V |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Emtia | 8 inç renkli ekran |
| Parlaklık | 250 CD/M² |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Boyut | 1.3 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Nokta sayısı | 240 (RGB) x 320 |
| ürün türü | TFT LCD |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile +85°C arası |
| Anahat boyutu | 42,72x60,26x3,05 mm |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Arayüz türleri | SPI |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Anahat Boyutu | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Pin numarası | 13 pin |