| Towar | 3.6 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Definicja interfejsu | RGB 24 bity |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kierowca Ic | ST72566 |
| Luminance | 1000 CD/m2 |
|---|---|
| Połączenie | ZIF |
| Obszar aktywny | 137,47 (szer.) x 77,23 (wys.) (mm) |
| rezolucja | 1024x600 pikseli |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Ogólne wymiary | 36,67 (wys.) X 88,45 (pion.) X 1,61 (gł.) mm |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar ekranu | 3,51 cala |
| Kąt widzenia | Pełny kąt widzenia IPS (80/80/80/80) |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Obszar aktywny | 36,72 × 48,96 mm |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Tft |
| Luminancja powierzchni | 1000 CD/m2 |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Optymalna rozdzielczość | 800*1280 |
| Napięcie wejściowe | 2,8 ~ 3,3 V. |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Towar | 8 -calowy wyświetlacz kolorów |
| Jasność | 250 CD/m² |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Szpilka | 14 |
|---|---|
| Liczba kropek | 240 (RGB) x 320 |
| typ produktu | TFT LCD |
| Temperatura pracy | -30℃ do +85℃ |
| Zarys Wymiar | 42,72 x 60,26 x 3,05 mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Rozmiar ekranu | 2,8 cala |
| Wyświetl kierunek | Wszystko |
| Typ dostawcy | Producent |
| Typy interfejsów | SPI |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Wymiar zarysu | 21,16 x 29,22 x 1,9 mm |
| Łączność | Typ złącza FPC |
| Numer pin | 13 pinów |