| Zarys LCM | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| guziki | Odtwórz/pauza, tom, poprzedni, następny |
| Aplikacja | Przemysł, opieka zdrowotna, motoryzacyjny, urządzenia gospodarstwa domowego |
| Interfejs | MCU - SPI 4 Wire |
| Zabarwienie | 65 tys |
|---|---|
| Oglądanie | 6:00 |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Widoczny rozmiar obszaru | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Rozmiar zarysu | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina szósta |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Ekran dotykowy | nie |
| Temperatura pracy | -10~+60℃ |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
|---|---|
| Typ Blu | LED E |
| Rodzaj LCD | 10,1-calowy wyświetlacz TFT |
| Konsumpcja mocy logicznej | DO USTALENIA |
| interfejs | LVDS |
| typ podświetlenia | doprowadził |
|---|---|
| Łączność | VGA |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | TN |
| Czas odpowiedzi | 3 ms |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
|---|---|
| Obszar aktywny Tft | 95,04 (szer.)*53,856 (wys.) mm |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Luminacja | 300 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 105,5 (w)*67,2 (h)*4,95 (t) mm |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Zasilanie | 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | FSTN, dodatnia, transfleksyjna |
| Kierunek patrzenia | 6.00 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 9,2 V |