| Towar | 3.6 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Definicja interfejsu | RGB 24 bity |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Kierowca Ic | ST72566 |
| Wyświetlacz | Okrągły wyświetlacz LCD TSD |
|---|---|
| Kolor | Normalnie czarny |
| Rozmiar | 2,48 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ podświetlenia | Podświetlenie LED |
| Rozmiar | 4 cale |
|---|---|
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (możliwość dostosowania) |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Połączenie | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Rozmiar ekranu | 1,09 cala |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 30,59 (wys.) x 32,98 (pion.) |
| Rezolucja | 240*240 pikseli |
| Interfejs | SPI 4W |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ dotyk | z/bez RTP/CTP |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Złącze | 14 Pin Socket FPC |
| Typ | IPS |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |
| obszar wyświetlania | Φ101.52 mm |
|---|---|
| Typ LCD | TFT LCD |
| Interfejs LCM | Interfejs BITOWY MIPI 4 LAN |
| Zarys modułu wymiar | 105,6*109,87*2.13 |
| LCD IC | NV3051F |
| Rozstaw pikseli | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,6 cala |
| Rozmiar konturu | 107,23 mm x 107,23 mm x 9,73 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Tryb wyświetlania | Normalny czarny |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rezolucja | 128*128 pikseli |
| Kierunek oglądania | Bezpłatny |
| Zastosowanie | Inteligentny zegarek |