| Nazwa | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,60*64,80 mm |
| Jasność | 300 -NITS |
| Współczynnik kształtu | 16: 9 |
| Łączność | HDMI, VGA |
| Układ pikseli | SPI |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Luminace | 300cd/m2 |
| Wymiar zarysu | 54,48 (wys.) x 84,71 (szer.) x 3,40 (gł.) (mm) |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| nazwisko | Ekran dotykowy TFT LCD |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | ST7775R |
| Typ LCM | 4,3 cala TFT+CTP+PCB-3 |
| Kąt widzenia | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| nazwisko | tft pojemnościowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Touth | Pojemnościowy |
| Kierunek patrzenia | godzina 12 |
| Luminacja | 350cd/m2 |
| Rodzaj | Ekran dotykowy LCD |
| Touth | RTP |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| Interfejs | RGB |
| Liczba szpilek | 40 pinów |
| Typ LCD | TFT/TRANSMISYJNY |
| Kąty widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Interfejs TFT | MPU 8/16 bitów |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rozmiar panelu | 2,2 cala (przekątna) |
| Kierowca Ic | Przemysłowe ILI2511 |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Połączenie FPC | 51 szpilów |
| Interfejs | RGB |
| Rozmiar | 4 cale |
| Ekran dotykowy | RTP |
| Pakiet transportowy | Standardowe opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Metoda klejenia | wiązanie powietrzne, wiązanie optyczne |
| ZKP | 50pin |
| Rozmiar konturu | 31.28x30.3x1.45 |
| Typ dotykowy | z/ bez RTP/ z CTP |
| Matryca punktowa | 720xRGBx720 |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 |
| Tryb wyświetlania | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,1462*0,1462 |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tylne światło | Cztery białe diody LED |
| Pochodzenie | CHINY |
| Obszar aktywny | 36,72 mm × 48,96 mm |