| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |
| Typy interfejsów | SPI |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Wymiar zarysu | 21,16 x 29,22 x 1,9 mm |
| Łączność | Typ złącza FPC |
| Numer pin | 13 pinów |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| Rezolucja | 128x160 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Połączenie | Lutowanie |
| Rozmiar ekranu | 1,77 cala |
| Kierunek oglądania | IPS Wszystkie kąty widzenia |
|---|---|
| Liczba pinów | 25 pinów |
| Łączyć | Lutowanie |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Typ LCD | IPS |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD IPS TFT |
|---|---|
| Zarys LCM wymiar | 46,00 (w) x40,80 (h) x2,50 (t) mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Podświetlenie | 50 000 godzin |
| Ogólne wymiary | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interfejs | RGB |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Łączyć | Wtykanie |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Liczba pinów | 30 pinów |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rezolucja | 540x1080 pikseli |
| Łączyć | Szpilka |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP |
| Typy interfejsów | RGB |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |