| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Interfacetypen | SPI |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Overzichtsdimensie | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Connectiviteit | FPC-schakelaartype |
| Pin -nummer | 13 PIN-code |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| Oplossing | 128x160 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| schermtype | Tft |
| Verbinding | Solderen |
| Schermgrootte | 1,77 inch |
| Richting bekijken | IPS Alle kijkhoeken |
|---|---|
| Pinnen nummer | 25 pinnen |
| Verbinden | Solderen |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| LCD-type | IPS |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| LCM-uitlegdimensie | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Achterlichttype | LED |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Achtergrondverlichting | 50k uur |
| Algemene afmetingen | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interface | RGB |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Inproppen |
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Pinnen nummer | 30 pin's |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oplossing | 540x1080 pixels |
| Verbinden | Pin |
|---|---|
| Aanraakscherm | CTP |
| Interfacetypen | RGB |
| Lichtbron | LED |
| producttype | TFT LCD-scherm |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |