| Interface-modus | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Kleur patroon | zwartfilmnegatief |
| Bindingsmodus | COG |
| Bergingstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Controller | UC1698U (COG) |
| Weergavetype | COG-LCD (chip op glas). |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| Controleur | S6B0724 |
| Rijmethode | 1/64 taak, 1/9 vooroordeel |
| Voeding | 3,0 V |
| LCD-type | FSTN, positief |
|---|---|
| naam | CGI-LCD-display |
| Pintelling | 32PIN |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Controleur | ST7567 |
| schermtype | Grafisch |
|---|---|
| Weergavegrootte | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aandrijfmethode | 1/65 plicht 1/9 bias |
| Rohs-compatibel | Ja |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Controleur | ST7567 |
| LCD -kijkgebied | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| modulegrootte | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Spanning | 3,7V |
| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| naam | 2,4 duimlcd vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | SPI-interface |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Weergavemodus | 128x64 grafische LCD Vertoning |
|---|---|
| Punten / Resolutie | 128 × 64 punten |
| Richting bekijken | 6 uur |
| Driver -methode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingen | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Fpc-nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 128x64 |