| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Pinnen nummer | 30 pin's |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oplossing | 540x1080 pixels |
| Opslagtemperatuur | -20~+70C |
|---|---|
| Haven | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM-afmeting | 73.03 (H) * 76.48 ((V) * 2.3 ((D) mm |
| Aanraakpaneel | De steun past CTP&RTP aan |
| ooghoek | Alle |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Helderheid | Aanpasbaar |
| LCD-type | Tft |
| technologie | LCD-scherm |
| Connectiviteit | SPI |
| Luminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Interfacetypen | SPI / RGB (aanpasbaar) |
| Pinnen nummer | 7 pinnen |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interface | SPI |
| Omtrekgrootte | 27,5(H) x 39,0(V) x 11,3(D) mm |
| Touchscreen | aangepast |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Oplossing | 128x160 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| schermtype | Tft |
| Verbinding | Solderen |
| Schermgrootte | 1,77 inch |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0V |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Interface | Connector, LVDS, MIPI, RGB, 8-bit) |
| Achtergrond kleur | Wit |
| Afbeeldingsmodus | VA, verbied |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Oplossing | 128 x 128 pixels |
| Richting bekijken | Vrij |
| Applicatie | slim horloge |
| Richting bekijken | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS-breedbeeld) |
|---|---|
| touchscreen | RTP |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |