| Bedrijfsspanning | 3,3V |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interfacetypen | SPI |
| Technologie | LCD-scherm |
| Driver -methode | 1/64 Werkcyclus, 1/9 Bias |
| LCD-type | STN, positief |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| modulegrootte | 790,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Controleur | S6B0724 |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |
| Afmetingen | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Grootte bekijken | 53,0 X 24,6 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 6:00 |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| oplossing | 320x480 punten |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Helderheid | 250 cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Maat | 1,3 inch |
| touchscreen | Aangepast |
| LCD-type | TN, positief |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 tot +80°C |
| Schermgrootte | 58 (H) *41,56 (W) *4,5 (T) mm of aangepaste grootte |
| Weergavemodus | Positief, transflectief |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| Technologie | Tft |
|---|---|
| touchscreen | CTP/RTP |
| AA-formaat | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Pixelarrangement | RGB-strook |
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| FPC-verbinding | 51 pinnen |
| Interface | RGB |
| Maat | 4 inch |
| Touchscreen | RTP |