| Spanning | 3,0 V |
|---|---|
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| Kijkhoek | 160 graden |
| Fpc-nummer | 21PIN |
| Bestuurder IC | ST7567A |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Zwart-wit), Positief |
| Schermgrootte | 128x64 pixels |
| Vdd | 3,0 V |
| Helderheid | > 100 cd/m2 |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| FPC | 12Pin |
| Spanning | 3,0 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| naam | Kleine Lcd Vertoningsmodule |
|---|---|
| Display resolutie | 128*64 |
| Zichtgebied | 53.50 x 28.80 mm |
| Item | 12864 LCM |
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| Weergavemodus | 128x64 grafische LCD Vertoning |
|---|---|
| Punten / Resolutie | 128 × 64 punten |
| Richting bekijken | 6 uur |
| Driver -methode | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Schermgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| touchscreen | Aangepast |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ 70 ° C |
| Weergavemodus | Negatief |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Rijschema | 1/64 Werkcyclus, 1/9 Bias |
| Achtergrondverlichting | LED (GEELGROEN) |
| Luminansie | 250 cd/m2 |
| Inrichtingsmethode | 1 / 65 1 / 9 vooringenomenheid |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Interface type | SPI/I2C |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Resolutie | 128x64 pixel |
| Compatibiliteit | Arduino, Raspberry Pi, enzovoort. |
| Type polarisator | Transflective |
| Connectiviteit | FPC |
|---|---|
| V Gebiedsgrootte | 41*32,5 mm of op maat |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Maat | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm of aangepast |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |